دوره های ESP

دوره های ESP

دوره های ESP (آموزش زبان انگلیسی برای اهداف خاص)  برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی مانند مکالمه بازرگانی (Business English) برای دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی، اقتصاد و … می باشند.

با توجه به نیاز بشر برای برقراری ارتباط با دیگر کشورها برای تجارت و با در نظر گرفتن اینکه زبان تجاری بین المللی انگلیسی می باشد و در عین حال با در نظر گرفتن نکات و اصطلاحات بکار رفته در این نوع ارتباطات که تا حدی آن را با زبان محاوره ای عادی متفاوت ساخته، در این مرکز دوره های مخصوص مکالمات و نامه نگاری تجاری برگزار می شود. زبان آموزان بنا بر نیاز پس از گذراندن دوره intermediate می توانند وارد دوره های انگلیسی بازرگانی شوند. دوره های انگلیسی تجاری شامل ۱۶ ترم می باشد که زبان آموزان علاقمند به دریافت مدرک معتبر دوره های انگلیسی تجاری می توانند در امتحان رسمی دانشگاه کمبریج به نام (BEC) شرکت کنند و مدرک رسمی و بین المللی دوره های بازرگانی را اخذ نمایند.

.

دوره‌ی مکالمه‌ی تجاری Business Result

دوره‌های مختص مدیران: هر چیزی که یه مدیر حرفه‌ای باید بدونه!!

A Business English Course for pre-work and in-work professional students

هدف:

  • آموختنِ فنون و تکنیک‌های مکالمه در تجارت
  • آموختنِ واژگان تخصصی و جملات کلیشه‌ای به ویژه در ارتباطات و مبادلات تجاری
  • آموختنِ نامه‌نگاری تجاری، آشنایی با انواع ایمیل و گزارش‌نویسی
  • آموختنِ فنون مذاکره و کلیشه‌های سخنرانی و تمرین فن بیان

نحوه‌ی برگزاری دوره‌های مکالمه‌ی تجاری:

عادی سه روز در هفته زوج یا فرد ۱٫۵ ساعته

عادی تک روز جمعه صبح‌ها (۱۳ – ۱۰) ۳ ساعته

فشرده تک روز پنجشنبه صبح‌ها (۱۳:۳۰- ۹) ۴٫۵ ساعته

دوره‌های مکالمه‌ی تجاری Business English با هدف ارتقاء سطح علمی و محاوره‌ای زبان‌آموزان خصوصاً در بخش تجارت به خصوص برای مدیران، کارمندان، متخصصان و تمامی افرادی که به نوعی با دنیای تجارت ارتباط دارند برنامه‌ریزی شده است. این دوره‌ها به صورت کاملاً علمی و با بهره‌مندی از اساتید متخصص در این زمینه برگزار می‌شوند، و در آنها از کتب جدید و مطرح Business Result از انتشارات دانشگاه آکسفورد و همچنین مجموعه‌ی متنوع و کاربردیِ One; One استفاده می‌شود.

در این دوره‌ها زبان‌آموزان با الگوها و کلیشه‌های مکالمه‌ی رایج در ارتباطات و مکالمات در سطح بین‌المللی آشنا شده و قادر خواهند بود نیازهای مکالمه‌ی خود را در زمینه‌های مختلف کاری تقویت نمایند.

.                                                    

نظرات