زبان های غیر انگلیسی

فرانسه                        

.                                                                                                                                

زبان فرانسه هم مانند زبان انگلیسی، یک زبان بین المللی است که علاوه بر فرانسه در کانادا (به‌ویژه در کبک، نیو برانزویک و اونتاریو)، بلژیک، سوییس، لوکزامبورگ و در برخی از ایالات آمریکا و کشورهای آفریقایی مورد استفاده است؛ علاوه بر این، این زبان، یکی از زبان های رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، UNESCO، NATO، کمیته بین المللی المپیک و صلیب سرخ جهانی می باشد.

دپارتمان آموزش فرانسه در شایان

آموزش زبان فرانسه در شایان با بهره گیری از اساتید متخصص و مجرّب و با استفاده از کتاب های آموزشی  Echo 1-4 از سطح A1 (مبتدی) آغاز شده و تا B2 (فرا میانه) ادامه می یابد؛ کل دوره ۱۶ ترم بوده و هر کتاب در ۴ ترم و در هر ترم ۳ فصل تدریس می شود.

  .                                                          

زبان آموزان علاقه مند به زبان فرانسه در شایان پس از اتمام دوره عمومی، می توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی زبان فرانسه همچون TCF، TEF و DELF شرکت نمایند.

 .                                                                 

.                                              

آلمانی  

.                                                                                                                                                                                                                      

زبان آلمانی یکی از زبان‌های زنده و بین المللی در جهان است که علاوه بر آلمان در کشورهای اتریش و لیختن‌اشتاین نیز تنها زبان رسمی می‌باشد و در سوئیس، بلژیک و لوکزامبورگ یکی از زبان‌های رسمی به شمار می‌آید؛ زبان آلمانی (با ۳/۵ درصد) پس از انگلیسی (با ۹/۵۴ درصد) و روسی (با ۱/۶ درصد) سومین زبان پرکاربرد در اینترنت است و رتبه‌ی سوم را در ویکی‌پدیا بعد از انگلیسی و هلندی داراست.

 

دپارتمان آموزش زبان آلمانی در شایان

آموزش زبان آلمانی در شایان با بهره گیری از اساتید متخصص و مجرّب و با استفاده از کتاب های آموزشی Studio d از سطح A1 (مبتدی) آغاز شده و تا B2 (فرا میانه) ادامه می یابد؛ کل دوره ۱۶ ترم بوده و هر کتاب در ۴ ترم و در هر ترم ۳ فصل تدریس می شود.

.                                                        

زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی در شایان پس از اتمام دوره عمومی، می توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی زبان آلمانی 

Zertifikat Deutsch B2   ,    Zertifikat Deutsch B1 ,  Zertifikat Deutsch A2 ,  Zertifikat DeutschA1  Zertifikat Deutsch C2,Zertifikat Deutsch C2

           

نظرات