کتب کمک آموزشی

Oxford Picture Dictionary

از سری کتاب های انتشار یافته از انتشارات OXFORD انگلستان.کتاب فرهنگ لغت تصویری آکسفورد یکی از ابزارهای آموزشی برای ارائه در کلاس می باشدویکی از کاربردی ترین کتاب های لغت نامه ی مصور است .تقویت درک واژگان، گسترش دامنه لغات، آشنایی با نکات و چهار مهارت اصلی در انگلیسی و صفحات تمام رنگی از ویژگی های این کتاب می باشد.

.                                                    

Oxford Word Skills

از سری کتاب های انتشار یافته از انتشارات OXFORD انگلستان. این کتاب یکی از بهترین کتب برای افزایش دامنه لغات می باشد که در ۳ سطح تهیه شده است:

  • سطح Basic این کتاب، برای سطوح پیش از ابتدایی تا متوسط بزرگسالان است. چگونگی استفاده از کلمات در گفتار و یا نوشتار به زبان انگلیسی و تمرین واژگان با استفاده از فرهنگ لغات و جایزه از اتحادیه زبان انگلیسی ادینبورگ در سال ۲۰۰۹ از نکات این کتاب است.
  • سطح Intermediate این کتاب برای سطح متوسط بزرگسالان است. آموزش لغات به همراه تصاویر، ارائه مثالهای گوناگون و کاربردی حتی در قالب کاربردی و آزمون و پرسش و پاسخ در هر درس، از نکات بسیار کلیدی این سری کتابهاست که باعث میشود نه تنها لغات جدید یاد بگیرید، بلکه آنها را هرگز فراموش نکرده و در کنارشان نیز گرامر و مکالمه بیاموزید.

سطح Advanced این کتاب برای سطح پیشرفته بزرگسالان است. آموزش لغات به همراه تصاویر، ارائه مثالهای گوناگون و کاربردی حتی در قالب کاربردی و آزمون و پرسش و پاسخ در هر درس، از نکات بسیار کلیدی این سری کتابهاست که باعث میشود نه تنها لغات جدید یاد بگیرید، بلکه آنها را هرگز فراموش نکرده و در کنارشان نیز گرامر و مکالمه بیاموزید.

.                                  

Grammar in Use

از سری کتاب های انتشار یافته از انتشارات CAMBRIDGE انگلستان.اگر از آن دسته عزیزانی هستید که با وجود داشتن دایره لغت خوب باز هم نمی توانید انگلیسی صحبت کنید یکی از دلایل این امر نداشتن اطلاعات کافی از ساختارهای انگلیسی است. برای رفع همیشگی این مشکل می توانید از سری کتاب های Grammar in use استفاده کنید. مجموعه فوق کتاب های گرامری خود را در دو لهجه بریتیش و امریکن چاپ کرده است که این خود یکی از مزایای این مجموعه است. اگر قصد آمادگی برای آزمون آیلتس را دارید می توانید از مجموعه بریتش شامل ( Essential Grammar in use, English Grammar in use, Advance Grammar in use) و در صورتی که هدف شما آمادگی برای تافل است یا می خواهید انگلیسی را به لهجه امریکایی آن صحبت کنید از سری امریکن این مجموعه شامل ( Basic Grammar in use, Grammar in use Intermediate, Advance Grammar in use) استفاده کنید. ساختار کتاب به شیوه ایست که در هر درس یک صفحه به آموزش گرامر پرداخته و درصفحه مقابل با ارایه تمریناتی در خصوص مطلب آموزش داده شده یادگیری را در ذهن شما نهادینه می کند و ارزیابی از مطالب تدریس شده خواهد بود.

.                                            

نظرات